Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива, усього ** суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг...

+281 голосов
4.6m просмотров

Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива, усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 23 грн?


спросил от (28 баллов) в категории Математика

2 Ответы

+177 голосов
ответил от (86 баллов)

9х23=207грн
639-207=432грн
432:12=36грн
Ответ:36

+158 голосов
ответил от Начинающий (473 баллов)

Ответ:36 получаться

...