За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі-32грн.Скільки пачок вафель купили ,якщо 1...

0 голосов
128 просмотров

За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі-32грн.Скільки пачок вафель купили ,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.Склади короткий запис задач] у виглядї таблицї та розвьяжи задачу


спросил от Начинающий (229 баллов) в категории Математика

1 Ответ

0 голосов
ответил от Начинающий (317 баллов)
 
Лучший ответ

Печиво-9п.-45грн; 1п.-?
Вафлі-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше
45:9=5(грн)-1пачка печива
5-1=4(грн)-1пачка вафель
32:4=8(п)
Відповідь: 8 пачок вафель купили.

оставил комментарий от (10 баллов)

но і де розвязування таблицею

...